O MNIE

małe 1

Nazywam się Agnieszka Majewska i jestem tajną agentką.

Bywa, że jestem tajną agentką, bo lubię wcielać się w różne postaci, czyli żyć i być w różnych rolach. Wcielam się zatem często w:

kurę prawie domową, bo jednak czasem wychodzę z kurnika, prowadzącą warsztaty kulinarne, fotografkę i robię to od 15 lat. Często śpiewam, rymuję, piszę teksty od czapy a czasem i z sensem. Za to 24 godziny na dobę, czyli zawsze jestem mamą. I to moja najważniejsza rola. 

Działam pod kryptonimem „Gotuje, nie truje” i w ramach tej agenckiej misji dzielę się wiedzą, opinią, doświadczeniem i sobą z perspektywy praktyka, czyli  praktycznej pani tudzież mamy, która kilka lat temu  postanowiła zmienić wszystko w kuchni i przejść z żywienia supermarketowego z chlebem w roli głównej na bez-pszeniczne, a nawet bezglutenowe, bez-cukrowe, naturalne odżywcze jedzenie. Ta efektowna i efektywna zmiana na tyle mnie zafascynowała, że zaczęłam dokształcać się i pochłaniać spore ilości treści związanych z odżywianiem, w tym o ziołach, organicznej żywności, dietetyce medycyny chińskiej i innych, ale ponadto zawsze najważniejsza była i jest dla mnie praktyka i działanie.

Od późnego roku 2014 prowadzę warsztaty edukacyjne i kulinarne dotyczące kuchni naturalnej. Przez pierwsze 2 lata tej działalności „Gotuje, nie truje” przeprowadziłam ponad 50 warsztatów, spotkań i pokazów z różnymi grupami – od dzieci do seniorów. Z wykształcenia i doświadczenia także jestem pedagożką, animatorką, edukatorką i trenerką. z zamiłowania performerką i freakiem. Wiele lat doświadczeń w pracy z grupami (pracy edukacyjnej, rozrywkowej i pedagogicznej) jest bardzo przydatne w mojej obecnej działalności. 

Współpracuję z bardzo miłą i przyjazną ekipą przystojniaków z www.techdetox.pl gdzie gotuję na wyjazdach kuchnię organiczną dla uczestników wybranych warsztatów wyjazdowych.